چند کلمه در مورد ما

با ما همواره به روز باشید و تغییر را رقم بزنید

مجموعه دانش بنیان سطح1

با امکانات و زیرساختهای مناسب، بیش از 25 سال است در حوزه طراحی، ساخت و تولید سامانه های الکترونیکی و مخابراتی فعالیت داریم.

جذب اعتماد مشتریان

با نوآوری و به کارگیری دانش روز و ایده های جدید و  همزمان با  تکنولوژیهای روز دنیا افتخار داریم که توانستیم اعتماد مشتریان خود را بدست آوریم.

تیم حرفه ای و با تجربه

درباره شرکت دانش بنیان تکین موج

تیم تخصصی شرکت از نخبگان با رتبه علمی بالا با سابقه طولانی فعالیتهای موفق در زمینه تحقیق، تولید دانش و بکارگیری تجهیزات مخابراتی و الکترونیک در حوزه های سخت افزاری و نرم افزاری میباشد.

در حوزه انجام پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیران و کادر هیئت مدیره شرکت با سابقه و تجربه بیش از 25 سال ، با تیم سازی و جذب نفرات متخصص و تیم سازی های مناسب، در جهت اجرای پروژه های فناوری اطلاعات ، شبکه و زیرساخت، امنیت شبکه، سامانه های ارتباطی و مراکز سانترال دیجیتال و آنالوگ و مراکز VOIP، سیستم های حفاظت الکترونیک و فروش تجهیزات فعالیت میکنند.

این شرکت افتخار دارد که با نوآوری و با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا پیشگام در انجام پروژه ها و خدمات حوزه IT باشد.

بخش بازرگانی و فروش شرکت با تعهد و تضمین کیفیت لازم و خدمات پس از فروش تجهیزات و با قیمت های بسیار مناسب در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد.

راه های ارتباطی ما در شبکه های اجتماعی

جذب اعتماد مشتری

هدف تکین موج

اعتماد مشتریان از سرمایه های اصلی شرکت محسوب میگردد و بر آنیم این سرمایه را حفظ و گسترش دهیم.

فعال در زمینه تجهیزات شبکه و خدمات فناوری

از طراحی تا اجرا همراه شما خواهیم بود

نوآوری

مزیت تکین موج

بدون شك در شركت هاي دانش بنيان، نوآوري نقش وي‍‍ژه اي در موفقيت و افق آينده شركت خواهد داشت.

اين نوآوري ها ميتواند علاوه بر به روزآوري فرايندهاي توليد سبب كاهش هزينه هاي شركت گردد.

شركت تکین موج به عنوان يك شركت دانش بنيان با تعريف نوآوري و کار تیمی به عنوان يكي از ارزشهاي بنيادين ، روش هاي كارآمد جهت جذب ايده هاي نوآورانه در جهت بهبود مستمر توليدات و خدمات خود قدام نموده و همواره پذيراي نظرات نوآورانه ميباشد.

سبد خرید